• עקבו אחרינו

דבר יו”ר ההסתדרות הלאומית יואב שמחי

החינוך הוא המפתח לעתידה של מדינת ישראל. ההסתדרות הלאומית מאמינה כי עשייה חברתית חייבת להיות על כל  מרכיבי מעגל החיים. והראשון שבהם, הגיל הרך. הגיל בו הילדים שלנו סופגים את הבסיס להמשך הדרך, הגיל בו אנו מעניקים להם את הכלים לחיים.

רשת מעונות “אמילי” הפכה בשנים האחרונות לרשת המובילה בישראל. ההשקעה של ההסתדרות הלאומית ברשת זו היא עצומה. אנו מאמינים כי הפעלה מיטבית של רשת זו הינה בראש ובראשונה לטובת הילדים אך לא פחות מכך, זהו עוד שירות שאנו מעניקים לחברינו. הידיעה של חברי ההסתדרות הלאומית כי ילדיהם נמצאים בידיים בטוחות מאפשרת להם שקט במהלך יום העבודה.

כחלק מההבנה שלנו וההכרה בצורך בפיתוח ושידרוג “אמילי” אנו מקיימים שיתוף פעולה עם “מכון אדלר”, ההורים והתומים בישראל להורות טובה יותר. שיתוף פעולה זה הוביל בשנים האחרונות לשידרוג משמעותי והתמקצעות של הצוות המקצועי. אנו בהסתדרות הלאומית מאמינים כי השקעה בצוות החינוכי שלנו , היא צורך ואני שמח על שילוב הכוחות של כולנו כולל ההורים, שילוב כוחות שמאפשר לנו להשקיע את המירב בחינוך ילדינו כבר מראשית דרכם, חינוך הנותן להם את הכלים לחיים ערכיים וטובים יותר.

בברכה,

יואב שמחי,

דבר יו”ר ההסתדרות הלאומית 

newspaper templates - theme rewards